-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-000550-a
Закупівля проводиться за процедурою відкритті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022року «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Нічого не знайдено.