-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-000550-a
Закупівля проводиться за процедурою відкритті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022року «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
7a52bdf3cc29434681ec3442717b1bda
Внутрішній номер закупівлі:
15838891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-11-000550-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2022 08:57 - 16.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2022 08:57 - 19.11.2022 00:00
Аукціон:
21.11.2022 12:59 - 21.11.2022 13:40
Період кваліфікації:
21.11.2022 13:40 - 28.11.2022 16:20
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Дрова паливні твердих порід