-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«Підключення дизельних генераторів у Комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» у трьох корпусах: головний, неврологічний та пологовий»
Тендер Prozorro UA-2022-09-12-007423-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів № 169 від 28.02.2022 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» із наступними змінами . Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг послуг, що визначений у Додатку №3. Строк надання послуг до 21.11.2022 р. Строк надання послуг може бути продовжена за взаємною згодою сторін шляхом підписання додаткової угоди, у разі продовження воєнного стану на території України.
Завершена
899 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 496.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 496.95 UAH
Нічого не знайдено.