-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«Підключення дизельних генераторів у Комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» у трьох корпусах: головний, неврологічний та пологовий»
Тендер Prozorro UA-2022-09-12-007423-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів № 169 від 28.02.2022 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» із наступними змінами . Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг послуг, що визначений у Додатку №3. Строк надання послуг до 21.11.2022 р. Строк надання послуг може бути продовжена за взаємною згодою сторін шляхом підписання додаткової угоди, у разі продовження воєнного стану на території України.
Завершена
899 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 496.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 496.95 UAH
Номер:
73e67360188142fe8d93664bfafaffb4
Внутрішній номер закупівлі:
15310631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-12-007423-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
899 390.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 496.95 UAH
Період уточнення:
12.09.2022 15:13 - 16.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2022 00:01 - 21.09.2022 16:00
Аукціон:
22.09.2022 12:26 - 22.09.2022 12:49
Період кваліфікації:
22.09.2022 12:49 - 22.09.2022 16:23
Період завантаження договору:
22.09.2022 16:23 - 12.10.2022 16:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється наступним чином: Розрахунки здійснюються окремо по кожному із корпусів за фактично надані послуги після підписання Замовником представлених Виконавцем належно оформлених Акту (Актів) наданих послуг окремо по кожному із корпусів та тільки в межах бюджетних чи інших фінансових призначень , при умові надходження коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту, 100% вартості наданих послуг окремо по кожному із корпусів оплачується Замовником протягом 30 днів після підписання Акту (Актів) наданих послуг. Акт наданих послуг, оформлений належним чином Виконавцем, подається для підписання Замовнику, який повинен розглянути та підписати його протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту надання цих документів Виконавцем або письмово мотивувати відмову від прийняття наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Підключення дизельних генераторів у Комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» у трьох корпусах: головний, неврологічний та пологовий» (ДК 021:2015:45310000-3: Електромонтажні роботи)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.11.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САПФІР ІНВЕСТ ПЛЮС"
Оскарження: 22.09.2022 16:12 - 27.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41346094
-
Контактна особа:
Володимир Кантарович +380964331039 ledsvitlo888@gmail.com
-
Адреса:
81460, Україна, Львівська область, Самбірський район, село Стрілковичі, ВУЛИЦЯ САМБІРСЬКА, будинок 42
Оскарження: 22.09.2022 16:12 - 27.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
649 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
644 799.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.09.2022 16:12
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ГЕНЕРАТОР - ПЛЮС"
Оскарження: 22.09.2022 16:23 - 27.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40318747
-
Контактна особа:
Марія Преведа +380974786998 market@generator-plus.com
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 355
Оскарження: 22.09.2022 16:23 - 27.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
896 292.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
896 292.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.09.2022 16:23
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
40af33402d7a41d8b46401d098b7787d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-12-007423-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ГЕНЕРАТОР - ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40318747
-
Контактна особа:
Марія Преведа +380974786998 market@generator-plus.com
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 355
Номер договору:
445
Сума договору:
896 292.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
746 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.09.2022 00:00 - 21.11.2022 00:00
Дата підписання:
27.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний