-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-004123-c
Завершена
16 450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b598585169804cc38b5a37235fe6a9fa
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-09-30-000026
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
30.09.2022 00:00
Період моніторингу:
30.09.2022 16:25 - 22.10.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
30.09.2022 Одеса № 248
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку,
що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Південного офісу Держаудитслужби Світлани САМОКІШ від 30.09.2022 та доповідна записка завідувача сектору перевірок закупівель відділу контролю у сфері закупівель Південного офісу Держаудитслужби Ельвіри ЛУЗАН від 30.09.2022.
Начальник Наталія СТОЯНОВА
Додаток до наказу
Південного офісу Держаудитслужби
від 30.09.2022 № 248
Витяг з переліку
процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення
1 2 3 4
6 UA-2022-02-02-004123-c 02.02.2022 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Світлана САМОКІШ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
- Ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (під час застосування переговорної процедури закупівлі (скорочена)) встановлено порушення пункту 8 частини шостої статті 40 Закону.
За результатами аналізу питання щодо внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у відповідності до вимог законодавства встановлено порушення вимог пунктів 2 та 5 частини п’ятої статті 41 Закону.
За результатами аналізу питання надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі встановлено порушення частини п’ятої статті 8 Закону.
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Південний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за договором, в тому числі із застосуванням відповідних наслідків недійсності/нікчемності договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 21 жовтня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури (скорочена), відповідності повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (під час застосування переговорної процедури (скорочена) вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у відповідності до вимог законодавства та своєчасність їх оприлюднення, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального виробничо-експлуатаційного підприємства «Подільськводоканал» (далі – Замовник) на 2022 рік, обґрунтування застосування переговорної процедури (скорочена), повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури (скорочена), оприлюднене в електронній системі закупівель 02.02.2022, запрошення товариству з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» (далі - ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ») від 01.02.2022 № 43 щодо прийняття участі у переговорній процедурі (скорочена), протокол проведення переговорів щодо закупівлі товару за кодом згідно ДК 021:2015: 09310000-5: Електрична енергія між Замовником та ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 02.02.2022, договір про постачання електричної енергії споживачу від 09.02.2022 № 101-ОЕ (далі – Договір), повідомлення про внесення змін до Договору, оприлюднені в електронній системі закупівель 25.02.2022, 04.07.2022, 24.08.2022, 25.08.2022, 29.08.2022, 26.09.2022, додаткові угоди до Договору від 25.02.2022 № 1, від 04.07.2022 № 2, від 24.08.2022 № 3, від 25.08.2022 № 4, від 29.08.2022 № 5, від 26.09.2022 № 6, пояснення та документи Замовника, отримані на запит Південного офісу Держаудитслужби 11.10.2022 та 12.10.2022 через електронну систему закупівель.
За результатами аналізу питання відповідності повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (під час застосування переговорної процедури закупівлі (скорочена)) встановлено наступне.
Відповідно до пункту 8 частини шостої статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Проте на порушення пункту 8 частини шостої статті 40 Закону в оприлюдненому Замовником повідомленні про намір укласти договір про закупівлю (під час застосування переговорної процедури (скорочена)) відсутні експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури.
Так, 26.06.2021 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель», яким внесено зміни в тому числі щодо виключення у пункті 8 частини шостої статті 40 Закону слова «з посиланням на».
Таким чином, оприлюднене Замовником повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (під час застосування переговорної процедури (скорочена)) повинно містити саме документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
За результатами аналізу питання щодо внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у відповідності до вимог законодавства встановлено наступне.
Відповідно, до пункту 5 частини п’ятої статті 41 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім, зокрема, у випадку: погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку.
За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що Замовник за результатами проведеної переговорної процедури уклав з ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» Договір, строк дії якого до 31.12.2022. Відповідно до пункту 2.1. Договору Постачальник продає електричну енергію Споживачу у кількості 3 500 000 кВТ*год. Згідно з додатком № 2 до Договору ціна Договору на момент підписання складає 16 450 000,00 грн з ПДВ. Ціна електричної енергії становить 4,70 грн з ПДВ за 1 кВт*год.
Внаслідок коливання ціни електричної енергії на ринку у бік зменшення Замовником укладено додаткову угоду до Договору з ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 24.08.2022 № 3, відповідно до якої внесено зміни щодо зменшення ціни за одиницю товару (ціна електричної енергії становить 4,23 грн за 1 кВт*год з ПДВ по групі Б), а також внесено зміни до пункту 2.1. Договору, а саме: кількість товару складає 3 912 937,45862 кВТ*год. Тобто кількість товару збільшено на 412 937,45862 кВТ*год.
Також внаслідок коливання ціни електричної енергії на ринку у бік зменшення Замовником укладено додаткову угоду до Договору з ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 25.08.2022 № 4, відповідно до якої внесено зміни щодо зменшення ціни за одиницю товару (ціна електричної енергії становить 3,60 грн за 1 кВт*год з ПДВ по групі Б), а також внесено зміни до пункту 2.1. Договору, а саме: кількість товару складає 4 537 780,16388 кВТ*год.
Тобто кількість товару в порівнянні з кількістю товару, визначеною додатковою угодою до Договору від 24.08.2022 № 3, збільшено на 624 842,70526 кВТ*год., а у порівнянні з кількістю товару, визначеною Договором, - на 1 037 780,16388 кВТ*год.
У зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку у бік збільшення Замовником укладено додаткову угоду до Договору з ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 29.08.2022 № 5, відповідно до якої внесено зміни щодо збільшення ціни за одиницю товару на 9,972% (ціна електричної енергії становить 3,959 грн за 1 кВт*год з ПДВ по групі Б), а також внесено зміни до пункту 2.1. Договору а саме: кількість товару складає 4 225 228,83632 кВТ*год. Підставою внесення змін до Договору є лист ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.08.2022 № 152/1 про зазначення середньозважених цін на ринку електричної енергії за аналітичними даними офіційного веб-сайту ДП «Оператор ринку» https://www.oree.com.ua, відповідно до яких коливання середньозваженої ціни РДН на ринку «на добу на перед» у порівнянні за період червень 2022 та липень 2022 становить плюс 16,688%.
Також у зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку у бік збільшення Замовником укладено додаткову угоду до Договору з ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 26.09.2022 № 6, відповідно до якої внесено зміни щодо збільшення ціни за одиницю товару на 9,876% (ціна електричної енергії становить 4,35 грн за 1 кВт*год з ПДВ по групі Б), а також внесено зміни до пункту 2.1. Договору а саме: кількість товару складає 3 959 660,36321 кВТ*год. Підставою внесення змін до Договору є лист ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.09.2022 № 321 про зазначення середньозважених цін на ринку електричної енергії за аналітичними даними офіційного веб-сайту ДП «Оператор ринку» https://www.oree.com.ua, відповідно до яких коливання середньозваженої ціни РДН на ринку «на добу на перед» у порівнянні за період липень 2022 та серпень 2022 становить плюс 13,35%.
Тобто сумарно кількість товару з урахуванням всіх додаткових угод збільшено на 459 660,36321 кВТ*год (3 959 660,36321 - 3 500 000).
Таким чином Замовником внаслідок коливання ціни товару на ринку внесено зміни до Договору в частині зменшення ціни за одиницю товару при цьому збільшено кількість товару, чим порушено вимоги пункту 5 частини п’ятої статті 41 Закону.
Відповідно до даних електронної системи закупівель Замовником оприлюднено повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та додаткові угоди до Договору від 29.08.2022 № 5, від 26.09.2022 № 6 , згідно з якими внесені зміни до істотних умов договору про закупівлю, щодо збільшення ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
Відповідно до пункту 2 частини 5 статті 41 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, зокрема такого випадку, як збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії.
Водночас зміна істотних умов договору про закупівлю у випадках, встановлених частиною п’ятою статті 41 Закону, може здійснюватися саме у разі та у спосіб, що передбачені договором про закупівлю.
При цьому порядок зміни умов договору про закупівлю визначається замовником самостійно та з дотриманням законодавства в цілому.
Внесення змін до договору про закупівлю у випадках, які передбачені Законом та умовами такого договору, має відбуватися шляхом укладення додаткової угоди, а також бути обґрунтованим та документально підтвердженим.
На запит Південного офісу Держаудитслужби від 05.10.2022 щодо надання документального підтвердження щодо саме коливання ціни товару на ринку, що підтверджує підстави збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, та які стали підставою для укладання вищезазначених додаткових угод, Замовником 12.10.2022 завантажено через електронну систему закупівель листи ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» з інформацією щодо необхідності збільшення ціни за одиницю товару в межах 10 відсотків.
Замовником згідно з додатковою угодою до Договору від 29.08.2022 № 5, внесено зміни до істотних умов Договору щодо збільшення ціни за 1 кВт год електричної енергії за даними Державного підприємства «Оператор ринку» до 3,959 грн за 1 кВт*год з ПДВ (ціна порівняно із попередніми змінами збільшилась на 0,3959 грн, що становить 9,972%).
Відповідно до документів, наданих Замовником на запит Південного офісу Держаудитслужби, встановлено, що Додаткову угоду до Договору від 29.08.2022 № 5 укладено сторонами на підставі листа ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.08.2022 № 152/1 про зазначення середньозважених цін на ринку електричної енергії за аналітичними даними офіційного веб-сайту ДП «Оператор ринку» https://www.oree.com.ua, відповідно до яких коливання середньозваженої ціни РДН на ринку «на добу на перед» у порівнянні за період червень 2022 та липень 2022 становить плюс 16,688%. Умови даної додаткової угоди про збільшення ціни за одиницю товару застосовуються з 01.08.2022.
Згідно з додатковою угодою до Договору від 26.09.2022 № 6 Замовником внесено зміни до істотних умов Договору щодо збільшення ціни за 1 кВт год електричної енергії за даними Державного підприємства «Оператор ринку» до 4,35 грн за 1 кВт*год з ПДВ (ціна порівняно із попередніми змінами збільшилась на 0,391 грн, що становить 9,876%).
Відповідно до документів, наданих Замовником на запит Південного офісу Держаудитслужби, встановлено, що Додаткову угоду до Договору від 26.09.2022 № 6 укладено сторонами на підставі листа ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.09.2022 № 321 про зазначення середньозважених цін на ринку електричної енергії за аналітичними даними офіційного веб-сайту ДП «Оператор ринку» https://www.oree.com.ua, відповідно до яких коливання середньозваженої ціни РДН на ринку «на добу на перед» у порівнянні за період липень 2022 та серпень 2022 становить плюс 13,35%. Умови даної додаткової угоди про збільшення ціни за одиницю товару застосовуються з 01.09.2022.
Відповідно до пункту 16 «Порядок зміни ціни» додатку № 2 до Договору у випадку коливання ціни електричної енергії на ринку Сторона має право письмово звернутись до іншої сторони з відповідною пропозицією, при цьому така пропозиція в кожному окремому випадку, коли на ринку відбувається коливання ціни за одиницю товару, повинна бути обґрунтована та документально підтверджена. Сторона разом з письмовою пропозицією щодо внесення змін до договору надає документальне підтвердження, що коливання ціни за одиницю товару на одному із сегментів ринку. Документ, що підтверджує зміну ціни товару, повинен бути наданий у формі належним чином оформленої довідки (висновку), виданої торгово-промисловою палатою України, регіональною торгово-промисловою палатою, органами державної статистики, ДП «Держзовнішінформ», біржами та іншими уповноваженими органами та організаціями.
Слід зазначити, що листи ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.08.2022 № 152/1 та від 01.09.2022 № 321, на підставі яких Замовником укладені вищезазначені додаткові угоди, видані самим учасником, а не уповноваженим згідно із законодавством органом, установою, організацією на надання інформації щодо коливання ціни товару на ринку та не підтверджують коливання ціни на електричну енергію, у зв’язку з чим не можуть бути підставою для зміни істотних умов Договору.
Таким чином Замовником додатковими угодами до Договору 29.08.2022 № 5 та від 26.09.2022 № 6 внесено зміни до істотних умов Договору в частині збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків без документального підтвердження коливання ціни такого товару на ринку, що не відповідає вимогам пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
За результатами аналізу питання надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі встановлено наступне.
Відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону протягом строку проведення моніторингу процедури закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю, відповідальна за проведення моніторингу процедури закупівель, має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення (інформацію, документи) щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. Усі такі запити про надання пояснень автоматично оприлюднюються електронною системою закупівель. Замовник протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту про надання пояснень щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, повинен надати відповідні пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель.
На запит Південного офісу Держаудитслужби від 05.10.2022 про надання інформації та документів щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі Змовником в електронній системі закупівель 11.10.2022 оприлюднено пояснення від 11.10.2022 № 283, в якому зазначено, що внаслідок не отримання оповіщення на майданчику https://www.dzo.com.ua щодо моніторингу процедури закупівлі Замовником будуть надані всі необхідні документи 13.10.2022.
Замовником 12.10.2022 в електронній системі закупівель оприлюднено відповідь на запит та листи Замовника до ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 03.06.2022 № 146 та від 14.06.2022 про розгляд питання щодо зменшення ціни за кВТ, листи ТОВ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ» від 01.08.2022 № 152/1 та від 01.09.2022 № 321 щодо пропозиції збільшення ціни за одиницю товару у зв’язку із зростанням ціни електричної енергії на ринку.
При цьому, відповідно до вимог Закону кінцевим терміном надання Замовником відповідних пояснень (документів) через електронну систему на вказаний запит є 10.10.2022.
Таким чином Замовником пояснення та документи надано на п’ятий робочий день з дня оприлюднення запиту про надання пояснень, чим не дотримано вимоги частини п’ятої статті 8 Закону.
Період усунення порушень:
25.10.2022 15:52 - 08.11.2022 23:00
Дата публікації висновку:
25.10.2022 15:52
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Беручи до уваги Ваш висновок, ID моніторингу UA-M-2022-09-30-000026 КВЕП «Подільськводоканал» повідомляє, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ», яке діє на підставі ліцензії яка видана Постановою НКРЕКП №103 від 14.01.2020 р., далі по тексту Постачальник, в особі директора Богданова Дмитра Борисовича, що діє на підставі Статуту, з однієї Сторони, та КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОДІЛЬСЬКВОДОКАНАЛ», в особі директора Негрецкула Володимира Миколайовича, який діє на підставі Статуту, з другої Сторони, далі по тексту Споживач, Разом по тексту – Сторони, уклали Додаткову угоду № 9 до Договору постачання електричної енергії споживачу № 101-ОЕ від «09» лютого 2022 р. (далі – Договір) про нижченаведене:
1. Керуючись ст. ст. 651, 654 Цивільного кодексу України, Сторони домовились достроково розірвати дію Договору постачання електричної енергії споживачу № 101-ОЕ від «09» лютого 2022 р. за взаємною згодою Сторін з 01.11.2022 року.
2. У зв’язку із розірванням Договору, Постачальник припиняє постачання електричної енергії Споживачу з 01.11.2022 року.
3. На момент розірвання Договору постачання електричної енергії споживачу № 101-ОЕ від «09» лютого 2022 року, КВЕП «Подільськводоканал» спожито 1 477 012 кВт*год.
Враховуючи факт того, що на момент розірвання Договору постачання електричної енергії споживачу № 101-ОЕ від «09» лютого 2022 р., у сторін залишаються не виконані фінансові зобов’язання, а саме: борг Споживача перед Постачальником за спожиту електричну енергію, КВЕП «Подільськводоканал» не в змозі сформувати «звіт про виконання/розірвання договору». Вищевказаний документ на електронному майданчику https://www.dzo.com.ua/ буде відпрацьовано після повного виконання фінансових зобов’язань за договором № 101-ОЕ від «09» лютого 2022 року, так як розірвання Договору не звільняє Споживача від зобов’язань по остаточним розрахункам за спожиту електричну енергію за Договором.
Дата публікації звіту:
01.11.2022 14:28
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionChanges: Так
- other: Так
- corruptionFailureDocuments: Так
Опис:
.
Дата публікації:
03.11.2022 11:52
Запити/Пояснення
Номер:
2d233d9a46d74b7e8f5cd37ba31d96a5
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
05.10.2022 12:24
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.10.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів).
1. Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Також надати посилання на сторінку власного вебсайту або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
2. Відповідно до даних електронної системи закупівель Замовником 24.08.2022, 25.08.2022, 29.08.2022 та 26.09.2022 оприлюднені повідомлення про внесення змін до договору про постачання електричної енергії споживачу від 09.02.2022 № 101-ОЕ (далі – Договір) згідно з додатковими угодами від 24.08.2022 № 3, від 25.08.2022 № 4, від 29.08.2022 № 5 та від 26.09.2022 № 6 щодо зменшення або збільшення ціни за 1 кВт год з ПДВ електричної енергії по групі А та групі Б та збільшення обсягу електричної енергії у порівнянні з обсягом, який визначено Договором.
Враховуючи зазначене необхідно надати пояснення, інформацію та документи, що підтверджують коливання ціни товару на ринку за предметом закупівлі та які, відповідно, стали підставою для укладання зазначених додаткових угод до Договору.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
61707ff8f00f492fac2e88389303d298
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
11.10.2022 17:03
Опис:
Обгрунтована відповідь лист №283 від 11.10.2022 року.
Номер:
43c56c6e37f343419b2c6237e251f77a
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
12.10.2022 15:26
Опис:
Документи завантажено у формані PDF;
1. Обгрунтована відповідь на моніторинг;
2. Лист Оператору Енергії №1;
3. Лист Оператору Енергії №2;
4. Лист Постачальника _ 152_1 від 01.08.2022;
5. Лист Постачальника _ 321 від 01.09.2022;