• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Електрична енергія (electric energy)

Завершена

16 450 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b270e11948eb4f71bd30fad1bd275ba8
Внутрішній номер закупівлі: 13916056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-02-004123-c   
Замовник: КВЕП "Подільськводоканал"
Контактна особа: Ворона Володимир Васильович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: розділ 7 стаття 40 частина 2 пункт 1 Закону України "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість: 16 450 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (electric energy)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 3500000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 66300, Україна, Одеська область, м. Подільськ, Некрасова, буд. 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ" (ТОВ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ")

Оскарження: 02.02.2022 14:15 - 08.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 16 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 14:15
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d9938a21985a4cd99bffdc946e30f15f
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-02-004123-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ" (ТОВ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ")
Номер договору: 101-ОЕ
Сума договору: 12 713 991.41 UAH з ПДВ
Сума договору: 10 594 992.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 09.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Договір №101-ОЕ
pdf
додаткова угода 1 від 25.02.22.pdf
pdf
Додаткова угода 2 від 04.07.22.pdf
pdf
Додаткова угода 3 від 24.08.2022.pdf
pdf
Додаткова угода 4 від 25.08.2022.pdf
pdf
Додаткова угода 5 від 29.08.2022.pdf
pdf
Додаткова угода 6 від 26.09.2022.pdf
pdf
Додаткова угода 7 від 28.10.2022.pdf
pdf
Додаткова угода _8.pdf
pdf
Додаткова угода _9.pdf
p7s
sign.p7s