-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-004122-c
Завершена
1 558 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 793.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 793.75 UAH
Номер:
08ceb83845354cc1a1334213e13a6e8a
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-10-24-000140
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.10.2022 00:00
Період моніторингу:
25.10.2022 00:12 - 15.11.2022 23:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
24.10.2022 № 237
(дата)
м.Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка в.о. заступника начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб’євої О.М. від 24.10.2022 року.
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби
Від 24.10.2022 № 237
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
1 UA-2022-01-17-004122-c 17.01.2022 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
В.о. заступника начальника відділу
контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів установлено порушення вимог пункту 14 Наказу №1082.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, правомірності відхилення тендерної пропозиції ФОП Бєлоус О. В, розгляду тендерної пропозиції ФОП Іванов О.Б., своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, наявності підстав для внесення змін до договору та їх оприлюднення, дотримання вимог Постанови № 710, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
-
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 03 листопада 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, правомірності відхилення тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, наявності підстав для внесення змін до договору та їх оприлюднення, дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) (далі – Постанова № 710), надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради (далі – Замовник) на 2022 рік; оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерну документацію, затверджену протоколом за рішенням тендерного комітету Замовника від 30.11.2021 №175, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 02.02.2022, тендерна пропозиція Фізичної особи-підприємця БЄЛОУС ОЛЕГ ВЛАДИСЛАВОВИЧ (далі – ФОП Бєлоус О. В.), тендерна пропозиція Фізичної особи-підприємця Іванова Олега Борисовича (далі – ФОП Іванов О.Б.), повідомлення про намір укласти договір від 11.02.2022, договір про закупівлю товарів за державні кошти від 22.02.2022 № 27 (далі – Договір), додаткову угоду від 27.10.2022 №1 до Договору, відповідь Замовника на запит органу державного фінансового контролю від 28.10.2022 року
За результатами моніторингу установлено, що на порушення вимог пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року №1082, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 року №610/34893 (далі – Порядок №1082) в оголошенні про проведення відкритих торгів в окремих електронних полях недостовірно зазначена інформація щодо коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.
Так, Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначено лише код предмета закупівлі ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені, тоді як Національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749 містить наступні позиції щодо товару, який має намір придбати Замовник, а саме 15221000-3 «Морожена риба».
Відповідно до інформації, оприлюдненої Замовником в електронній системі закупівель, додатковою угодою від 27.10.2022 №1 в Договір внесено зміни в частині зменшення суми договору, а також 27.10.2022 оприлюднено звіт про виконання договору, згідно з яким сума оплати за договором становить 0,00 гривень.
Період усунення порушень:
03.11.2022 13:34 - 18.11.2022 00:00
Дата публікації висновку:
03.11.2022 13:34
Запити/Пояснення
Номер:
e2ab5545d3e042838c1d17c05d1e6749
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
26.10.2022 11:36
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
31.10.2022 23:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Товари» ДК 021:2015:15220000-6: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2022-01-17-004122-с) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Чому під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, не зазначено коду товару визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, відповідно до пункту 14 «Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082.
Чому переможцем процедури закупівлі визначено Фізичну особу- підприємця Іванова Олега Борисовича, при відсутності в наявності (в оренді) у переможця спеціалізованих автомобілі – рефрижераторів в кількості визначених тендерною документацією.
Пояснення з приводу вищевикладеного необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Номер:
58825e18b82c4c79a30bd61495b3ed77
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
28.10.2022 14:38
Опис:
На Ваш Запит про надання пояснень повідомляємо наступне.
Управлінням освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради було оголошено закупівлю ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені UA-2022-01-17-004122-c, за результатами якої 22.01.2022 р. опубліковано звіт.
Загальна вартість закупівлі визначена на підставі затвердженого кошторису бюджетних призначень, розміщеного на офіційному сайті Управління освіти в розділі фінансова звітність, за вирахуванням сум закупівель інших продуктів харчування, що необхідні для повноцінного харчування дітей в закладах дошкільної освіти.
Щодо інформації про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі, то така інформація розміщується за посиланням http://slobidske-ruo.edu.kh.ua/upravlinnya/finansova_zvitnistj/publichni_zakupivli /. Також зазначаємо, що є пряме посилання, пройшовши по якому, можна ознайомитися з усіма закупівлями, що проводилися і проводяться Управлінням освіти.
Технічні, якісні характеристик предмета закупівлі також викладено в тендерній документації, що додається до оголошення закупівлі.
Щодо зазначення «під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, не зазначено коду товару визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, відповідно до пункту 14 «Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082». Замовником визначено предмет закупівлі згідно ДК 021:2015, а саме ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені, що видно з оголошення та звіту розміщеного за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-01-17-004122-c
«Код за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015:15220000-6: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені»
З останнього питання зазначеного Вами в запиті повідомляємо, що задля уникнення дискримінації потенційних учасників закупівлі відповідно норм ст. 5 Закону України № 922-VIIІ від 25 грудня 2015р. «Про публічні закупівлі» в тендерній документації прикріпленій до оголошення про закупівлю ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені UA-2022-01-17-004122-c в підпункті 1 б) пункту 5 «Квалiфiкацiйнi критерiї до учасникiв та вимоги, установленi статтею 17 Закону» розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї визначено наступне:
1. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
а) Інформацію у вигляді таблиці про наявність спеціалізованих автомобілів - рефрижератори (не менше трьох одиниць у зв’язку із великою кількістю місць доставки та щільним графіком поставки, особливо в літню пору року) із зазначенням власника, реєстраційного номеру автомобіля та виду (типу) кузову спеціалізованого автомобіля (обов’язково додаються свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів на спеціалізовані автомобілі):
№ Вид (тип) кузову спеціалізованого автомобіля (СА)
Реєстраційний
номер
СА Кількість сидячих місць з місцем водія (≥3, згідно свідоцтва про реєстрацію СА) Власник СА
Підстава
користування СА Оператор ринку, який фактично використовує СА
б) свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів на спеціалізовані автомобілі
або документи, які відповідають вимогам чинного законодавства, та підтверджують надання власником спеціалізованих автомобілів Учаснику права користування спеціалізованими автомобілями (крім довіреностей, оскільки згідно із ч. 3 ст. 244 ЦК України довіреністю можливо лише уповноважити особу на представництво довірителя перед третіми особами)
або чинний договір Учасника з Перевізником, який укладений згідно з вимогами законодавства України. Такий договір повинен підтверджувати надання саме Перевізником послуг перевезення Учаснику (згідно із ч. 1 ст. 902 ЦК України). Разом з договором надаються відомості/або довідка з ЄДРПОУ щодо Перевізника (для юридичних осіб), довідка Головного управління статистики щодо Перевізника (для перевізників фізичних осіб-підприємців). Якщо Перевізник не є власником спеціалізованого автомобіля, то в складі пропозиції повинні бути також документи, які відповідають вимогам чинного законодавства, та підтверджують надання власником спеціалізованого автомобіля Перевізнику права користування спеціалізованим автомобілем (крім довіреностей, оскільки згідно із ч. 3 ст. 244 ЦК України довіреністю можливо лише уповноважити особу на представництво довірителя перед третіми особами);
Зазначене показує, що для можливості постачання предмету закупівлі у Учасників має бути спеціалізований автотранспорт власний, орендований або наданий за чиним договором з Перевізником.
В учасника ФОП Іванова Олега Борисовича надано чинний договір з перевізником ФОП Кузнець В.М., який і має чинні договори оренди на визначений в тендерній пропозиції спеціалізований автотранспорт, що не суперечить тендерній документації та чинному законодавству України.
Враховуючи вищевикладене, дії Замовника не суперечать чинному законодавству України. Тому просимо прийняти та врахувати дані обґрунтовані та змістовні пояснення.