-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
1 558 750.00
UAH
Номер:
6d5237f62edf494c9d4a3b6c64ac4478
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-17-014077-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 558 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2022 17:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 558 750.00 UAH