-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)
Тендер Prozorro UA-2021-11-17-014537-a
Рішення сесії Вербківської сільської ради № 113-6/VIII від 30.03.2021 року. Рішення сесії Троїцької сільської ради № 301-6/VIII від 23.03.2021 року. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації. Категорія Замовника:відповідно п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
Торги не відбулися
96 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 480.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 480.00 UAH
Нічого не знайдено.