-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)
Оголошено тендер
96 000.00
UAH
Номер:
00ec7660f68b4d649aaf4c1114543570
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-017751-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)
Примітки:
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах), код за ДК 021:2015:09130000-9-Нафта і дистиляти: дизельне паливо (код за ДК 021:2015:09134200-9-Дизельне паливо). Рішення сесії Вербківської сільської ради № 113-6/VIII. Рішення сесії Троїцької сільської ради № 301-6/VIII від 23.03.2021 року.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.11.2021 17:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція
Сума96 000.00 UAH