• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи («Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передачі тривожних сповіщень в приміщеннях Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради, по вул. Визволення, 2А в м. Пирятин, Полтавської обл.»)»

Завершена

1 367 856.48 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 839.28 UAH
Номер: afe585fcd4264637ac0b9f540ac9868d
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2022-10-14-000069
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 14.10.2022 00:00
Автор: Східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40477689
Період моніторингу: 14.10.2022 15:53 - 04.11.2022 23:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: 14.10.2022 № 299 Дніпро Про початок здійснення моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами, доручення Держаудитслужби №003100-18/6851-2022 від 05.09.2022, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Олександр ВАСИЛЬЄВ Додаток до наказу Східного офісу Держаудитслужби від 14.10.2022 № 299 Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника UA-2021-11-06-000268-b 06.11.2021 Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Код ЄДРПОУ: 21065765 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу Тетяна ПЕРЕВЕРЗЄВА
Адреса: Ukraine, Дніпро
Контактна особа: Східний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 99) 329-70-22, vika-chika2105@i.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти та своєчасності відображення інформації, своєчасності укладання, оприлюднення договору про закупівлю– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 25 жовтня 2022 року. Предметом аналізу були питання: обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про процедуру закупівлі, повноти та своєчасності відображення інформації, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIIІ у редакції яка діяла на момент проведення закупівлі (далі Закон №922), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та додаткових угод до договору та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області (далі Замовник) на 2021 рік (UA-P-2021-11-06-000345-b), оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерна документація, яка затверджена протокольним рішенням тендерного комітету (протокол від 05.10.2021 № 53 реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, рішення про визначення переможця від 03.12.2021 №53, повідомлення про намір укласти договір, тендерну пропозицію ПП "ХАРКІВ - ЮНІКОМТЕСТ", договір про закупівлю від 14.12.2021 №235 (далі - Договір), додаткові угоди до Договору від 16.12.2021 №1, від 20.12.2021 №2. Опрацюванням наявної в електронній системі закупівель інформації щодо предмета закупівлі за номером ID: UA-2021-11-06-000268-b встановлено дотримання Замовником норм чинного законодавства у сфері закупівель, застосування процедури відкритих торгів відповідає вимогам, визначених у Законі №922.
Період усунення порушень: 26.10.2022 16:50 - 31.10.2022 23:00
Дата публікації висновку: 26.10.2022 16:50