-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи («Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передачі тривожних сповіщень в приміщеннях Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради, по вул. Визволення, 2А в м. Пирятин, Полтавської обл.»)»
Тендер Prozorro UA-2021-11-06-000268-b
Завершена
1 367 856.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 839.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 839.28 UAH
Номер:
dd0bf4f67a1f4c47bd63f098edf89c26
Внутрішній номер закупівлі:
12340470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-06-000268-b
Замовник:
Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21065765
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Визволення, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Тонконог +380954097200, +380669733763 lic_bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 367 856.48 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 839.28 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2021 15:34 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2021 15:34 - 26.11.2021 18:00
Аукціон:
29.11.2021 15:46 - 29.11.2021 16:21
Період кваліфікації:
29.11.2021 16:21 - 03.12.2021 15:55
Період завантаження договору:
03.12.2021 15:55 - 23.12.2021 15:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи («Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передачі тривожних сповіщень в приміщеннях Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради, по вул. Визволення, 2А в м. Пирятин, Полтавської обл.»)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ХАРКІВ - ЮНІКОМТЕСТ"
Оскарження: 03.12.2021 15:55 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34707944
-
Контактна особа:
Сергій Рашевський +380950656046 xutest20@gmail.com
-
Адреса:
63460, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, селище міського типу Слобожанське, ШОСЕ БАЛАКЛІЙСЬКЕ , будинок 7 - Б
Оскарження: 03.12.2021 15:55 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
740 373.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
740 373.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 15:55
Відповіді на вимоги
12
Документи
103
Скарги
0
ФОП Холодов С.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2251318878
-
Контактна особа:
Холодов Сергій Олексійович +380506934453 osin_da@ukr.net
-
Адреса:
37314, Україна, Полтавська область, село Максимівка, вул.Еозацька, 35
Початкова пропозиція
887 438.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43193268
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380507221209 systemybezpeky@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Початкова пропозиція
1 139 245.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ДЖЕРЕЛО ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41681815
-
Контактна особа:
Богдан Чорномаз +380969346398 304_tender@ukr.net
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 52, приміщення 335
Початкова пропозиція
1 357 862.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 307 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0ba4487ddee43c1844ea9fbaa7a2fb9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-06-000268-b-c1
Постачальник:
ПП "ХАРКІВ - ЮНІКОМТЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34707944
-
Контактна особа:
Сергій Рашевський +380950656046 xutest20@gmail.com
-
Адреса:
63460, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, селище міського типу Слобожанське, ШОСЕ БАЛАКЛІЙСЬКЕ , будинок 7 - Б
Номер договору:
№ 235
Сума договору:
740 373.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.12.2021 15:28
Статус:
Виконаний