-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (опорядження фасадів та часткова заміна вікон)будівлі КНП "4-а міська клінічна лікарня м. Львова"по вул. Свєнціцького, 3 у м. Львові (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-009723-a
Завершена
3 255 966.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 279.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 279.83 UAH
Номер:
450d7d33501446cab8ca0f0feb78aa67
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-06-21-000010
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.06.2022 00:00
Період моніторингу:
21.06.2022 20:13 - 15.07.2022 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
20.06.2022 Одеса № 168
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку,
що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Південного офісу Держаудитслужби Світлани САМОКІШ від 20.06.2022.
Начальник Наталія СТОЯНОВА
Додаток до наказу
Південного офісу Держаудитслужби
від 20.06.2022 № 168
Витяг
з переліку процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури
закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Відповідальні особи за проведення моніторингу закупівель
унікальний номер дата оприлюднення
1 2 3 4 5
5 UA-2021-10-29-009723-a 29.10.2021 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Світлана САМОКІШ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог ТД вимогам Закону, надання роз'яснень до ТД та внесення змін до неї, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, - порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 30 червня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації (далі - ТД) вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), надання роз'яснень до ТД та внесення змін до неї, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства «4-а міська клінічна лікарня
м. Львова» (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, ТД, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника від 29.10.2021, ТД зі змінами, затверджені рішеннями тендерного комітету Замовника від 02.11.2021 та від 11.11.2021, роз’яснення на звернення щодо ТД, тендерну пропозицію учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Грейнпласт-Фасад», протокол засідання тендерного комітету від 22.11.2021, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, оприлюднене в електронній системі закупівель 22.11.2021, договір про закупівлю робіт від 06.12.2021 № КР-Ф-С, інформацію та документи, які надійшли 27.06.2022 на електронну адресу Південного офісу Держаудитслужби.
За результатами аналізу питання надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснення щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі встановлено наступне.
З метою з’ясування питання яким чином на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість. Також щодо надання посилання на сторінку власного вебсайту або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), Південним офісом Держаудитслужби 22.06.2022 через електронну систему закупівель оприлюднено запит про надання пояснення.
Замовником 27.06.2022 на електронну адресу Південного офісу Держаудитслужби надано лист-пояснення, в якому зазначено, що Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м. Львів» припинила своє існування, а всі його права та обов’язки перейшли до Комунального некомерційного підприємства «Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги».
Під час зміни контактної особи в кабінеті Замовника електронний майданчик Е-Tender перевів статус Замовника КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львів» 13.01.2022 в режим «навчання/тестовий режим».
У відповідь на запит про переведення в режим «реальних торгів» та ідентифікацію замовника КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львів», товариство з обмеженою відповідальністю «Е-Tender» повідомив, що КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львів» припинено з 04.01.2022 та на теперішній час не є юридичною особою з цивільною правоздатністю і дієздатністю та відповідно не є замовником у розумінні Закону. Відповідно до листа Державного підприємства «Прозорро» від 16.03.2018 № 206/666/06 у правонаступника Замовника відсутня технічна реалізація продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону.
Період усунення порушень:
30.06.2022 16:48 - 06.07.2022 00:00
Дата публікації висновку:
30.06.2022 16:48
Запити/Пояснення
Номер:
ff0ac74e838f43eaa2e0f83f9e7b93f2
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
22.06.2022 10:21
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
30.06.2022 00:00
Опис:
Запит про надання пояснення
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів).
Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Також надати посилання на сторінку власного вебсайту або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.