-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (опорядження фасадів та часткова заміна вікон)будівлі КНП "4-а міська клінічна лікарня м. Львова"по вул. Свєнціцького, 3 у м. Львові (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-009723-a
Завершена
3 255 966.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 279.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 279.83 UAH
Період оскарження:
29.10.2021 16:17 - 15.11.2021 00:00
Нічого не знайдено.