-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт споруди
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-002947-a
за об’єктом: споруда на вході до парку Дубовий гай в м. Запоріжжя, інв. №00017
Завершена
3 987 262.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 936.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 936.31 UAH
Номер:
f1371120beb6412bb3c54b5ad94c23d5
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-11-26-000029
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
26.11.2021 00:00
Період моніторингу:
26.11.2021 13:57 - 18.12.2021 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
НАКАЗ
26.11.2021 № 586
Дніпро
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (зі змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3,
НАКАЗУЮ:
1. Почати на підставі інформації, отриманої від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі», моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник начальника
управління – начальник відділу Віктор БОРОДІН
Додаток до наказу Східного офісу Держаудитслужби
від 26.11.2021 № 586
Перелік процедур закупівель,
які підлягають моніторингу
3. UA-2021-10-11-002947-a, ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт споруди), яка проводиться комунальним підприємством «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай».
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
Порушення законодавства про закупівлі відсутні.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: «30» листопада 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, правомірності укладання договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік; оголошення про проведення процедури закупівлі; тендерну документацію (далі - ТД), затверджену рішенням уповноваженої особи Комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» (далі – Замовник) (протокол від 11 жовтня 2021 року №2), тендерна пропозиція переможця – ТОВ «ОЛІМПІЯ СТРОЙ», повідомлення про намір укласти договір; протокол рішення тендерного комітету щодо визначення переможця торгів від 05.11.2021 № 4, укладений договір від 22.11.2021 № 1411.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерної пропозиції переможця ТОВ «ОЛІМПІЯ СТРОЙ», правомірності укладання договору порушень не встановлено.
Період усунення порушень:
30.11.2021 17:23 - 04.12.2021 00:00
Дата публікації висновку:
30.11.2021 17:23