-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт споруди
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-002947-a
за об’єктом: споруда на вході до парку Дубовий гай в м. Запоріжжя, інв. №00017
Завершена
3 987 262.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 936.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 936.31 UAH
Номер:
023b63e6e1f4450c9ffb97b80907a912
Внутрішній номер закупівлі:
11938097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-002947-a
Замовник:
КП Дубовий гай
×
-
Код ЄДРПОУ:
24908307
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, будинок 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Накопія Софія Бежанівна +380617642468 dubovkapark2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 987 262.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 936.31 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 18:15 - 24.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 18:15 - 03.11.2021 18:20
Аукціон:
04.11.2021 12:25 - 04.11.2021 12:54
Період кваліфікації:
04.11.2021 12:54 - 05.11.2021 09:44
Період завантаження договору:
05.11.2021 09:44 - 25.11.2021 09:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт споруди
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОЛІМПІЯ СТРОЙ"
Оскарження: 05.11.2021 09:44 - 16.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035114
-
Контактна особа:
Андрій Приходько +380676182212 olimpia.bud@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО, будинок 45, офіс 34
Оскарження: 05.11.2021 09:44 - 16.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 748 027.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 748 027.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2021 09:44
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ "ЯНТАРЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13613253
-
Контактна особа:
Татьяна Татьяна +380680849590 tatyana091010@gmail.com
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, місто Бориспіль, вул.Ботанічна, будинок 1/6
Початкова пропозиція
3 987 262.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 987 262.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ТПК ТЕХПРОМПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33175855
-
Контактна особа:
Роман Жаріков +380677718402 tpk112@ukr.net
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 98-А, ПРИМІЩЕННЯ 28
Початкова пропозиція
3 987 262.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 987 262.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c3537d6294745e99a1d4bf89aa66d3f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-002947-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ОЛІМПІЯ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035114
-
Контактна особа:
Андрій Приходько +380676182212 olimpia.bud@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО, будинок 45, офіс 34
Номер договору:
1411
Сума договору:
3 748 027.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 123 356.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
22.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний