-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-014826-b
Завершена
696 686.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9ad49787a8e490298d0c9ee7a05e1a2
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-10-23-000007
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
23.10.2021 00:00
Період моніторингу:
23.10.2021 14:39 - 12.11.2021 23:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
23.10.2021 № 457
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу від 25.08.2016 № 2,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області Ірина САЛОГУБ
Додаток
до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби
23.10.2021 № 457
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі ідентифікатор закупівлі дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1. UA-2021-10-07-014826-b, 07.10.2021, виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області Ірина САЛОГУБ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
60098c90d7d14c73877b6fab9c1ecc37
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
25.10.2021 15:50
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.10.2021 00:00
Опис:
В ході проведення моніторингу процедури закупівлі очікуваною вартістю 696686,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2021-10-07-014826-b та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25.08.2016 № 2, постала потреба в отриманні інформації та підтверджуючих документів з наступних питань:
- яким чином забезпечено виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) в частині оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель?
- яким чином забезпечено виконання вимог Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» в частині формування очікуваної вартості предмету закупівлі?
Інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Номер:
a7f7265e938e468786cc3822e57d9387
Назва:
Відповідь на запит Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області щодо моніторингу закупівлі «Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника» (за номером ID: UA-2021-10-07-014826-b)
Дата опублікування:
28.10.2021 14:50
Опис:
На Ваш запит на пояснення щодо моніторингу закупівлі «Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника» повідомляємо наступне:
- Згідно п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (Постанову доповнено пунктом 41 згідно з Постановою КМ № 1266 від 16.12.2020) «Рекомендувати з урахуванням затверджених цією постановою заходів: головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити:-обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі;-оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель». Оскільки, вищевказаний пункт 41 є частиною п. 4 де вказано, що замовникам рекомендується забезпечити обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, а відтак на даний момент не є обов’язком. Щодо цього питання Міністерство економічного розвитку та торгівлі України також не дало чіткої відповіді (Відповідь на запит 383/2021, на запит 2764/2020), а відтак Замовником не здійснювалося оприлюднень обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі на власному веб-сайті оскільки він взагалі відсутній та вищевказана Постанова не встановлює імперативної норми для публікації обґрунтування.
- формування очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом визначення потреби природного газу на жовтень-грудень 2021 року на підставі аналізу споживання природного газу за жовтень-грудень 2020 року та з урахуванням запланованих поточних завдань замовника. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін та використовувалась формула середнього арифметичного значення відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. При визначенні очікуваної вартості закупівлі бралася за основу інформація про ціни на зазначений товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, аналогічних закупівель в електронній системі "Prozorro". При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін природного газу на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.