-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-014826-b
Завершена
696 686.00
UAH з ПДВ
Номер:
30b91af43fa84753afccb432e53bc9a7
Внутрішній номер закупівлі:
11892455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-07-014826-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021370
-
Адреса:
37714, Україна, Полтавська область, Оржицький р-н, селище міського типу Новооржицьке, вул.Центральна, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія ГЕРАСИМЕНКО +380956194950 novoor_vosms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
696 686.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
16202 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 07.10.2021 17:23 - 18.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43173310
-
Контактна особа:
Євгененко Т.М. +380504883401
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО будинок 87
Оскарження: 07.10.2021 17:23 - 18.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
696 686.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 17:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3471cfa907f44e19ecb8efb762d8a9d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-07-014826-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43173310
-
Контактна особа:
Євгененко Т.М. +380504883401
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО будинок 87
Номер договору:
52-21-ОБ
Сума договору:
103 017.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
85 848.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.10.2021 17:14
Статус:
Виконаний