-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-001167-b
Торги відмінено
940 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
44f5baafb0e34b718ba6a0784853768e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-09-29-000019
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
29.09.2021 00:00
Період моніторингу:
29.09.2021 15:30 - 23.10.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
29.09.2021 № 602
Одеса
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 29.09.2021.
Начальник Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу Держаудитслужби
від 29.09.2021 № 602
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедур закупівель
№ 2 UA-2021-09-23-001167-b 23.09.2021
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в повідомленнях про намір укласти договір про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 8 частини шостої статті 40 Закону.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 8 частини першої статті 10 та частини п’ятої статті 40 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав для проведення переговорної процедури закупівлі порушень законодавства у сфері публічних закупівель не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, вжити заходи, передбачені частиною восьмою статті 40 Закону, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи щодо вжиття заходів, направлених на виконання зобов'язань.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 30 вересня 2021 року.
Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; повнота відображення інформації в повідомленні про намір укласти договір; наявність підстав для проведення переговорної процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік Казанківського професійного аграрного ліцею (далі – Замовник) (ID плану UA-P-2021-09-23-000297-c); протокол про проведення переговорної процедури від 20.09.2021 № 267 (далі – протокол № 267); повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури), оприлюднене 23.09.2021 в електронній системі закупівель.
За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, на порушення вимог пункту 8 частини першої статті 10 та частини п’ятої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник не оприлюднив повідомлення про намір укласти договір протягом одного дня після ухвалення рішення.
Так, згідно з протоколом № 267, оприлюдненим в електронній системі закупівель, Замовником 20.09.2021 прийнято рішення здійснити закупівлю товарів, що є предметом закупівлі, шляхом застосування переговорної процедури закупівлі. Натомість повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури) UA-2021-09-23-001167-b оприлюднене в електронній системі закупівель 23.09.2021, тобто з порушенням строків, встановлених вимогами пункту 8 частини першої статті 10 та частини п’ятої статті 40 Закону.
Крім того, що на порушення вимог пункту 8 частини шостої статті 40 Закону оприлюднене повідомлення про намір укласти договір не містить посилань на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Період усунення порушень:
30.09.2021 10:23 - 19.10.2021 00:00
Дата публікації висновку:
30.09.2021 10:23
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Виявлені порушення визнаю. Оголошена процедура закупівель буде відмінена 04.10.2021 р. В новому оголошенні будуть вжиті всі зауваження для запобігання порушень.
Дата публікації звіту:
30.09.2021 16:56
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
- other: Так
Опис:
-
Дата публікації:
04.10.2021 13:29