-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-001167-b
Торги відмінено
940 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a985f64c932e4a548203c592b6fd6309
Внутрішній номер закупівлі:
11666731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-23-001167-b
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ч.1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п.1 ч.2 ст.40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
Очікувана вартість:
940 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 30.11.2021
Суперфосфат амонізований
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 30.11.2021
Інформація про скасування
Номер:
1bc8e6a00cb14b1189417112e3a7cfdc
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Державною аудиторською службою виявлені порушення, які потрібно виправити. В зв'язку з тим, що порушення неможливо виправити, оголошення потрібно відмінити.
Період оскарження:
04.10.2021 10:05 - 15.10.2021 00:00
Дата опублікування:
04.10.2021 10:05
Дата виконання:
15.10.2021 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МИНЕРАЛИС"
Оскарження: 23.09.2021 09:55 - 04.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43308658
-
Контактна особа:
Мицик Микола Миколайович 0512580604
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Пушкінська, буд.8
Оскарження: 23.09.2021 09:55 - 04.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
940 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2021 09:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
80aa0811bfa844ae9f64fe1de869b0ac
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-23-001167-b-c1
Постачальник:
ТОВ "МИНЕРАЛИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43308658
-
Контактна особа:
Мицик Микола Миколайович 0512580604
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Пушкінська, буд.8
Сума договору:
940 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
940 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації