-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (PoC радіостанції)
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-010793-c
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-08-26-001226-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
3 782 790.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 37 827.90 UAH
мін. крок: 1% або 37 827.90 UAH
Нічого не знайдено.