• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (PoC радіостанції)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-08-26-001226-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Завершена

3 782 790.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 37 827.90 UAH
Номер: 024e06feae8d48919c60fb26bf3b986d
Внутрішній номер закупівлі: 11368059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-03-010793-c   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Литвиненко Юрій Олексійович 380442397818 LYTVYNENKO-YO@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 782 790.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 37 827.90 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 113 000.00 UAH
Період уточнення: 03.09.2021 16:54 - 26.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2021 16:54 - 06.10.2021 18:00
Період прекваліфікації: 06.10.2021 18:04 - 03.11.2021 23:00
Аукціон: 04.11.2021 13:26 - 04.11.2021 13:55
Період кваліфікації: 04.11.2021 13:55 - 10.11.2021 15:04
Період завантаження договору: 10.11.2021 15:04 - 30.11.2021 15:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
PoC радіостанції (Портативний (переносний) PоC термінал (32237000-3))
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 496 штуки
Період постачання до 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
PoC радіостанції (Стаціонарний радіотермінал РоС (32237000-3))
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 55 штуки
Період постачання до 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
29.10.2021 09:33
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 12
Документи 24
Скарги 0
ТОВ Диона-ЛТД

Оскарження: 10.11.2021 15:04 - 21.11.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 3 478 175.00 UAH без ПДВ /
2 100 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.10.2021 09:33
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2021 15:04
Відповіді на вимоги 12
Документи 56
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТ-Т"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 3 424 267.84 UAH без ПДВ /
2 599 999.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.10.2021 09:34
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 15
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НТЦ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Початкова пропозиція 3 593 650.00 UAH без ПДВ /
3 593 650.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.10.2021 09:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: ce0727ee54f844ae9984186df8e5aeb4
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-03-010793-c-a1
Постачальник: ТОВ Диона-ЛТД
Номер договору: 2111000186
Сума договору: 2 519 999.70 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 099 999.75 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.11.2021 00:00 - 27.06.2023 00:00
Дата підписання: 30.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №2111000186 від 30.11.2021 з ТОВ ДИОНА-ЛТД (підписан...
xlsx
Книга1.xlsx
p7s
sign.p7s