• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 247 099.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
50
хв
41
сек
Гарантія - 37 412.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 13a50110670f49b3a756b42dd80f190e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 3f14f861c45542249e534dab04dfd47d  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 59fb7719195441fabd2ff74f55d965e0  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 3c99d60fd5234632ae881f519a411ec9
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: c8372fd5c4b44271b598e9e5bc81417b  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: e1c37391177b4e1c85200360882480a9  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: b5970ed55a8a4d84ba1e54c494bdb9d9
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 56383d25e71d4dc6b353976187fd18c0  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 4717f67a0d974efa90a153cece45b24f  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: ae003aae5a5540bd89dcd91c03b8f674  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 1a3ba63e083d4e1ca4da4dcfc0409326
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 98b3d8fde48c48249b75b6e5885b4469  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 05fca93683244d059d44da6df77a8bab
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 4964056aebf046bd9657ac35fc2e95fc  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: da6bee14540e491bb913b1ca76954cf9  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: e3bce68ed9b9431a87dbb9eec7e751c5
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 6dd4ff2a508144b397a05e0785789a60  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 0afbd4f5395c47f3ae5c95e5b113938a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 1fa4f61d64b84e8783e454f62bb00353  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: bee71287bac0494297a0445abdc029d4  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: eb543340bc714bcdbfd9ad902ef83bcc  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: b9a8cbcdcee84ba8be883602098376ac
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 1447693a6fc54a75be02f3fe7f7580ff  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: c1233276c3fe471294eeb800825d1c4d  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 4cbcd020a4d947f1958455c94e14279d
Критерій стосується лоту Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 3f90e1ebe13b4cbfbb396af96e31b1d8  
Очікуване значення : Так  
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 33389f2e9f5a40049d15ca10ed707dc4
Критерій стосується лоту Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 8d2aaf12be5749cfacd1fb56db861aa6  
Очікуване значення : Так  
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: a00bd5ea39a0401e9e7482fe34494b16
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: f28a7a2adc7242599b95374eb799b1ee  
Очікуване значення : Так  
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 7ceae5c9d96643caaaa5dafaf7b2a528  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: ebdba9a87cee4b709308e125e0d2073d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 69d40366522c49ab92d1b15260bcd1db  
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 3644868d0dff413aa61d08e9325e66d1
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 762e62185c894b6a8c106a92e097de04  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: a9c1906541e6433bb155c05bcf87f2d2
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Мова тендерної пропозиції
ID: 12c70bbbb3b84923979514a9bf7f65d6  
Очікуване значення : ukr  
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: ec03fbf524e74ff7998dc13319d099e4
Критерій стосується лоту Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Замовник вимагає надання учасниками забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії у вигляді електронного документа, скріпленого КЕП (кваліфікованим електронним підписом) банка-гаранта.
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
ID: a9eef2daf87548af80cb623608fc9c92  
Очікуване значення : 3  
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 9f9e2ce3c4f04a6aac8b7d133dd9166f
Критерій стосується лоту Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: 5d1fd2cdf92e490eb743a71058a8a2d7  
Очікуване значення : 5  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 1722466e52c440cca907a1801b36dd1d  
Очікуване значення : 3  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Документ
Забезпечення виконання договору про закупівлю надається відповідно до частини 6 розділу 6 тендерної документації.
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 40874af94f564c2ea236104a5e343973  
Очікуване значення : Так  
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 63c597f60d30426ca31272cb13eeaa9e
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 14:16
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: e6e874020fe449e68236d4e8b702a27c  
Очікуване значення : 120