-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006433-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 247 099.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
16
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e42270e83be84ebfb499c3ba002c5957
Внутрішній номер закупівлі:
30239727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006433-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 247 099.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 247 099.00 Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область