-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування автомобілів: Пожежна АЦ-3,4 Renault Camiva S 170 JS00B1 р/н АЕ464Е, 1988р.в., Пожежна АЦ MERCEDES-BENZ 1325F4х2 р/н АЕ514Е, 2001 р.в., АЦ-8-50(63022)-530М, МАЗ 63022J-3525-010 р/н АЕ 057 Е, 2020 р.в, Пожежна АЦ SCANIA P112 р/н АЕ 639 Е, 1983 р.в., Пожежна АЦ-2,5 DAIMLER BENZ 1222 AF р/н АЕ541Е, 1994 р.в.
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-008070-a
Код за ДК 021:2015 — 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: b67b66e8f5d04a498677d99ef435d177
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: bd919da006d84cbbb925da28d4503e25
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4266b2b003ce42ddb9265d211601bbc5
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 184796b9a42c463db24c3a85379801a3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 1d1649a8e52c418e9de15db286d97b4e
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 59815bceed6d4757943079ad47d7e137
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: fd1ec83e1d10401f8c89fa2d54b75bec
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 688f15a2ecac4e459f9a1d8aa193ea62
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 45e226597210469f86c8447cfd2b9862
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: c95826c7cc224b3897ad2a3a3e09e3d9
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 84625f44e0c7499bad234a8c43b58d0f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: c5ce4f26fcbc44f982e2663c2132ba3a
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 02705883cd5c45a397934a5930f5853c
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 0f17fbf01c864bf08f4cdb566666dc26
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 225286b9f9d141d1a655d6e0360d7f4d
Очікуване значення :
Так
Наявність антикорупційної програми
ID: 48a303f2d93f4638887b3979f0c15a62
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 4a14c0c4d34e44c4bf93318c2cbdcc50
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: d8881762f24448e08388c0ea36865a0f
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 094a587176d44aa0bbb0edf35d07529c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: d1e07456eca5489a94b23d060ace09f0
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 820bcead72694e68b6f765fa192459c5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 660b39b9e3a24aa08bc5b1e780e7a034
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 31223fc69f9745f58f3f79d72b62f3d6
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: e03d150c59614286b63266dac184841f
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 1469a4de15934deaa8c1d326c1ad5a6c
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 84c0d4febc8d41ef9b97c514016b2ee5
Критерій стосується лоту Послуга з технічного обслуговування автомобілів: Пожежна АЦ-3,4 Renault Camiva S 170 JS00B1 р/н АЕ464Е, 1988р.в., Пожежна АЦ MERCEDES-BENZ 1325F4х2 р/н АЕ514Е, 2001 р.в., АЦ-8-50(63022)-530М, МАЗ 63022J-3525-010 р/н АЕ 057 Е, 2020 р.в, Пожежна АЦ SCANIA P112 р/н АЕ 639 Е, 1983 р.в., Пожежна АЦ-2,5 DAIMLER BENZ 1222 AF р/н АЕ541Е, 1994 р.в.
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Документ
1.1. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
ID: 0188cfbfbcf94bbb97e3134722704659
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 7f9cbd89eaa54f4380d0c8dd37c7a174
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: eeee3c0e48564753a5e354623523fd2a
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: f1c5c3d3168242378c75b68929723576
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: b7d5d95f8dbd42a6a6ed62fda46a462d
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 0cc5f84ea58443cbacc941c9b7437a58
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2025 14:05
Мова тендерної пропозиції
ID: 93456f38a55b4156a4ed387fa0a8e981
Очікуване значення :
Українська
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження