-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування автомобілів: Пожежна АЦ-3,4 Renault Camiva S 170 JS00B1 р/н АЕ464Е, 1988р.в., Пожежна АЦ MERCEDES-BENZ 1325F4х2 р/н АЕ514Е, 2001 р.в., АЦ-8-50(63022)-530М, МАЗ 63022J-3525-010 р/н АЕ 057 Е, 2020 р.в, Пожежна АЦ SCANIA P112 р/н АЕ 639 Е, 1983 р.в., Пожежна АЦ-2,5 DAIMLER BENZ 1222 AF р/н АЕ541Е, 1994 р.в.
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
156d2dccbf154b78ab9c039cec51a801
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-11-009061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
10 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38064804
-
Адреса:
52500, Україна, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Виконкомівська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
10 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38064804
-
Адреса:
52500, Україна, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Виконкомівська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з технічного обслуговування автомобілів: Пожежна АЦ-3,4 Renault Camiva S 170 JS00B1 р/н АЕ464Е, 1988р.в., Пожежна АЦ MERCEDES-BENZ 1325F4х2 р/н АЕ514Е, 2001 р.в., АЦ-8-50(63022)-530М, МАЗ 63022J-3525-010 р/н АЕ 057 Е, 2020 р.в, Пожежна АЦ SCANIA P112 р/н АЕ 639 Е, 1983 р.в., Пожежна АЦ-2,5 DAIMLER BENZ 1222 AF р/н АЕ541Е, 1994 р.в.
Примітки:
Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями керуючись Законом України “Про публічні закупівлі”, постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.03.2025 13:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH