-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-013191-a
Завершена
190 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 953.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 953.65 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: d0b1acd6a59c427da84cc6305a2dea08
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 54b466a02f844a48b73ad7672db902a0
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 3df047b116014b29ac6aefbe44f77e80
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 2728611de67340a1b30d2b3282bed0a2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 09ce92a770b54946bd6d0d9f3ce3a1f5
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 1dcf035d9ad04d59a08f73309ab640a7
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 7bae0b78a70d4b85b6a0538c9ceae223
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 26fc49455ed14de180c7e26d18513f8b
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 89a245617c2a4427992d0f9abe5041b0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 2892cdfa6c2c4ab7bccc771cf2d38b1e
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 2f8bff1c1a25437f9dd3c6018134b7a0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 83aba01ee5c34a81aba004842a68513d
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: db5a6abdc0a246dea2605e6396685644
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 5fb67bb1b4ee4e9fad7985650b9e5cba
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: c43f456ce710469e990b98d20bb3f308
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 56bd2aac35eb45b49dac31c40e473a4a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 832f8f28c0b0400bb4d1cbf258c65fe6
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 729a7662bbb84f7a9982b292aae64c2a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: b004a0d6c97045ca8e515792e978cf4d
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 70ca124eabc34e84857d5dd6082db0a7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 16:55
Мова тендерної пропозиції українська
ID: d1b14c17a87140ada9ccea16a9ca7888
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження