-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-013191-a
Завершена
190 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 953.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 953.65 UAH
Номер:
7836e8cfc46a499e9f13f8be38a763df
Внутрішній номер закупівлі:
19081870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-25-013191-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2023 16:55 - 30.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2023 16:55 - 03.10.2023 09:00
Аукціон:
04.10.2023 14:46 - 04.10.2023 15:15
Період кваліфікації:
04.10.2023 15:15 - 06.10.2023 19:40
Період завантаження договору:
12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 730.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)