-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-010290-a
Завершена
706 414.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 064.14 UAH
мін. крок: 1% або 7 064.14 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 75f7d7735598422883df7573ff80fb87
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: b46ac0cf49aa4a73beb84c9e505305db
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 9d8fdc541116406fafdfd887f1a4460d
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 8794155a8b154438948aed7f1097183e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: c0ec22a418374ff39156525eaa0b0af6
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: e120445257e74cf9ae3e1138bdb94bb0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: bbe63f3992a64f6b8ed885296fbcec3b
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 2fb8d18f95644887a8be63a62baed9b2
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: b413484740ac42fab1303e73ce9cb5c9
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: da1bdc1f386d4e2c82ab6ea311395eb2
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 17e5deadfa2c422a96924fb1ccd542b5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 0c0038f73ee242389c42076d7cf854ac
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 7428b9efc2b54b8288164e0e69beb310
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: ff45d072b821430a90166ade59cb8505
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 10615181d334410d8a0defafbdb12691
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 91e5f64ab574451d81ec3a1fbbdc785c
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: cf76e46c6f9e4277a046429aac1d645f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 77c7a1b2705e4e39aad01ed0c4465528
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 7be5a04ee8e4474ab028ded7572a69da
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: a7a1435ab6a54e1093d23c8ec34a3696
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 9f251872effd421ea0351bbff3f7e619
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 66271b9648da4a56af80902ab14901d0
Очікуване значення :
Так
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 3677e5ebcbcd43ecb634c94572d0d5b2
Критерій стосується лоту 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Учасник надає Замовнику забезпечення тендерної пропозиції у розмірі, яка складає:
21 000,00 грн.
Вид забезпечення тендерної пропозиції: банківська гарантія.
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 120 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: вимоги та умови до забезпечення тендерної пропозиції зазначаються відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції»
Дата створення: 28.04.2023 23:22
Документ
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 94a7782409734e3685d04584ee67413a
Очікуване значення :
Так
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження