-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-010290-a
Завершена
706 414.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 064.14 UAH
мін. крок: 1% або 7 064.14 UAH
Номер:
0fe96c4433d148afbd9f510b7cfb99a3
Внутрішній номер закупівлі:
17618802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-28-010290-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Дроняк +380372584915 tender3@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
706 414.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.04.2023 23:22 - 04.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2023 23:22 - 07.05.2023 01:00
Період кваліфікації:
07.05.2023 01:00 - 10.05.2023 10:24
Період завантаження договору:
16.05.2023 00:00 - 26.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴706 414.00 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))