-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної сер...×-
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Герберт Пухта, Пітер Льюіс-Джонс, Гюнтер Гернгрос, Скрипник І. В.)
- ID: UA-2026-09-04-013211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301876
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-013212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301874
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Ог...×-
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Корінь імбиру свіжий; Лимони свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Груші свіжі; Слива свіжа
- ID: UA-2026-09-04-013209-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301871
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22772329ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асор...×-
ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асортименті – 15842100-3)
- ID: UA-2026-09-04-013205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301869
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44140000-3 — Продукція, пов'язана...×-
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44140000-3 — Продукція, пов'язана з конструкційними матеріалами (Гофротруба D25)
- ID: UA-2026-09-04-013204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301868
Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" ЄДРПОУ: 00497087ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів....×-
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів. Повірка вагг класів точності. Атестація випробувального та іншого обладнання.
- ID: UA-2026-09-04-013210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301867
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка затирочна 80, сітка затирочна 100- ID: UA-2026-09-04-013202-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301865
Відділ освіти Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44147212ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% с/т 350 г, йогурт в асортименті 125 г, ст- ID: UA-2026-09-04-013201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301864
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-013197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301862
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької о...×-
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
- ID: UA-2026-09-04-013199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301861
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту мережі теплопостачання корпусу "Г" Закарпатської об...×-
«Послуги з поточного ремонту мережі теплопостачання корпусу "Г" Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 22». (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301859
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992156ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво та сухарі- ID: UA-2026-09-04-013195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301857
Комунальна установа"Центр господарського обслуговування закладів освіти" Колочавської сільської ради ЄДРПОУ: 46007803ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі в асортименті.- ID: UA-2026-09-04-013184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301856
Гімназія №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 24145743ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L
- ID: UA-2026-09-04-013192-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301855
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33518527ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрубок- ID: UA-2026-09-04-013190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301854
ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45929031ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -