• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асортименті – 15842100-3)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

15 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2263febd9768434f9fc3fe3d614e4ffc
Внутрішній номер закупівлі: 30301869
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013205-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:37 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:37 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:37 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 250.00 ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асортименті – 15842100-3)