-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування від нещасних випадків водіїв автомобільного транспорту (Код ДК 021:2015: 66510...×-
Страхування від нещасних випадків водіїв автомобільного транспорту (Код ДК 021:2015: 66510000-8: Страхові послуги; 66512100-3 - Послуги зі страхування від нещасних випадків)
- ID: UA-2026-09-03-011856-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285238
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41077614ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-011875-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285236
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань- ID: UA-2026-09-03-011845-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285225
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 22333618ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля матеріалів та продукції, призначених для відзначення урочистих дат, нагородження...×-
Закупівля матеріалів та продукції, призначених для відзначення урочистих дат, нагородження , а також для проведення протокольних заходів у м.Одесі (Деревина хвойних порід)
- ID: UA-2026-09-03-011849-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285224
ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38721868ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1- ID: UA-2026-09-03-011837-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285223
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання канцтоварів- ID: UA-2026-09-03-011844-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285222
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 15W40 20л.- ID: UA-2026-09-03-011838-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285221
Комунальне підприємство "Надія" Бабчинецької сільської ради ЄДРПОУ: 34145161ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Mitsubishi L200- ID: UA-2026-09-03-011831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285217
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні товари- ID: UA-2026-09-03-011850-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285216
Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний інститут» Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зошити- ID: UA-2026-09-03-011826-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285215
Довбиський ліцей Довбиської селищної територіальної громади ЄДРПОУ: 20407904ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-03-011828-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285214
Відділ освіти Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44035446ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2026-09-03-011833-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285213
Відділ освіти Квітневої сільської ради ЄДРПОУ: 41456900ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з випробовування та вимірювання силової та освітлювальної електромережі- ID: UA-2026-09-03-011825-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285212
Комунальний заклад «Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Черкаської обласної ради ЄДРПОУ: 25769428ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, К...×-
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
- ID: UA-2026-09-03-011829-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285211
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 - Бланки (медичні бланки)- ID: UA-2026-09-03-011835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285209
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради» ЄДРПОУ: 36421504ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -