-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011829-a
Закупівля проводиться відповідно до технічної специфікації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
416 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
22
год
35
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1de860fa1cd1439eada4175df4058157
Внутрішній номер закупівлі:
30285211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011829-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулікова Ірина 380660810021 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:53 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:53 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:53 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 666.67 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів