-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
06dcccb214264961b82464113eddc048
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-014147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 15:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
https://lozovagromada.gov.ua/news/ogoloshennya-pro-nadannya-poslugi-z-vidalennya-avarinih-derev-ta-suhostinih-derev-formuvannya-kron-derev-ta-poslugi-z-ozelenennya-teritori-ta-utrimannya-zelenih-nasadzhen-2026-09-01
-
Дата публікації:
03.09.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума500 000.00 UAH