-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011837-a
Кількість, обсяг програмної продукції: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 39 примірників. Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведена в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Місце надання програмної продукції: м. Київ. Строк надання програмної продукції не повинен перевищувати 20 (двадцяти) календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Строк використання програмної продукції - протягом 12 (дванадцяти) місяців з 11.10.2026 року до 10.10.2027 року. Посадові особі замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: З технічних питань: Бондаренко Віта Анатоліївна, старший інженер - програміст; (044) 521- 87-72; електронна адреса: Vita.Bondarenko@bank.gov.ua З організаційних питань: Шітив Віктор Адальбертович, головний експерт, тел. (067) 273-45-37, електронна адреса: Viktor.Shityv@bank.gov.ua.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 140 833.33 Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1