-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Оголошено тендер
1 369 000.00
UAH
Номер:
2e47adb738e14581800ad0afcddedd37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-30-012033-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 369 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Дата опублікування:
30.12.2025 19:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума1 369 000.00 UAH