-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2026-09-03-011833-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285213
Відділ освіти Квітневої сільської ради ЄДРПОУ: 41456900ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з випробовування та вимірювання силової та освітлювальної електромережі- ID: UA-2026-09-03-011825-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285212
Комунальний заклад «Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Черкаської обласної ради ЄДРПОУ: 25769428ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, К...×-
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
- ID: UA-2026-09-03-011829-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285211
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 - Бланки (медичні бланки)- ID: UA-2026-09-03-011835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285209
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради» ЄДРПОУ: 36421504ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з підготовки метрологів та відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на пі...×-
Послуги з підготовки метрологів та відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємстві
- ID: UA-2026-09-03-011830-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285208
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шатро, прапор України- ID: UA-2026-09-03-011834-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285205
КЗ Липовецький міський будинок культури ЄДРПОУ: 05463294ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник- ID: UA-2026-09-03-011816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285203
Відділ культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44045543ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція (кабель)- ID: UA-2026-09-03-011817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285202
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10)- ID: UA-2026-09-03-011820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285199
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту даху в частині вогнезахисної обробки дерев'яних конструкц...×-
Послуги з поточного ремонту даху в частині вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій горищного покриття будівлі комунального закладу дошкільної освіти "Троїцький ясла-садок "Оленка" загального розвитку" Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області за адресою: с.Троїцьке, вул.Центральна, 105Б (ДК 021:2015 77220000-8 - Послуги з просочування деревини)
- ID: UA-2026-09-03-011818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285198
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41747100ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»- ID: UA-2026-09-03-011800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285197
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих засобів.- ID: UA-2026-09-03-011812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285196
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги благоустрою берегової лінії меліоративного каналу (робота екскаватора з навантажен...×-
Послуги благоустрою берегової лінії меліоративного каналу (робота екскаватора з навантаження деградованого грунтового матеріалу) по вул. Промислова в с. Погреби Броварського району Київської області
- ID: UA-2026-09-03-011822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285195
ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04363876ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2026-09-03-011799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285193
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23563740ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальні тканини- ID: UA-2026-09-03-011795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285191
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 19240000-0 Спеціальні тканиниЗавершена -