• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

729 300.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
00
год
30
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a1b46ccc27dd4acab947fc8c7a852eab
Внутрішній номер закупівлі: 30285197
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011800-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тонкова Наталія Іванівна 380503077644 nataliya.tonkova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 729 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:52 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:52 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:52 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴729 300.00 «Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»