• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»

Оголошено тендер

875 160.00 UAH
Номер: 12a0654639d34c7a82fad3c6c4290a9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-001746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 875 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 03.09.2026 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума875 160.00 UAH