-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (перв.)- ID: UA-2026-09-02-002833-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261703
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська поліклініка" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 19163609ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-002830-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261701
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
GANT Ворота промислові- ID: UA-2026-09-02-002829-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261700
Миколаївський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 20915954ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск победітовий. Диск відрізний.- ID: UA-2026-09-02-002831-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261699
Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 43724001ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дриль- ID: UA-2026-09-02-002777-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261698
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC...×-
Послуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC 420 GS-N.L та головної панелі керування
- ID: UA-2026-09-02-002812-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261697
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки(оновлення картриджа)- ID: UA-2026-09-02-002823-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261695
ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЄДРПОУ: 21728326ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-002821-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261693
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-002820-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261692
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)- ID: UA-2026-09-02-002810-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261691
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо" ЄДРПОУ: 37766028ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуант...×-
Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9.5W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 7.5M3+SDH, малиновий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 8.5M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10.5M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LSC- 8.5M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 7.5M3+HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, CL- 11W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Europa, пуанти, CL- 8.5M4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LSC- 8M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Europa, пуанти, CL- 7.5M4XDH, жовтий мішок (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
- ID: UA-2026-09-02-002813-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261690
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів різне, код 34390000-7 Приладдя до тракторів за ДК 021:2015 Єдиним за...×-
Приладдя до тракторів різне, код 34390000-7 Приладдя до тракторів за ДК 021:2015 Єдиним закупівельним словником за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: реле поворотів до Т-156, відповідний код 34390000-7; рукав РВТ кл32 1,5 м до Т-156, відповідний код 34390000-7; поперечина задньої навіски до МТЗ-82, відповідний код 34390000-7.
- ID: UA-2026-09-02-002801-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261687
Комунальне підприємство Нетішинської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 39613992ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-02-002805-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261686
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" ЄДРПОУ: 02001297ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома...×-
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
- ID: UA-2026-09-02-002802-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261680
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000659ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист гладкий прозорий- ID: UA-2026-09-02-002816-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261679
Комунальне некомерційне підприємство "Ічнянська міська лікарня " Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 02006231ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -