-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002802-a
Завершена
19 186.70
UAH без ПДВ
Номер:
3e2dabe0dad0425bbbbfba196c99b391
Внутрішній номер закупівлі:
30261680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002802-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ С.БАНДЕРИ, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Земледух Оксана Ярославівна +380355421053 zcmlzk3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації За результатами проведеної процедури відкритих торгів ID UA-2026-08-13-004471-a торги було відмінено 21 серпня 2026 18:00 у зв’язку із неподанням жодної тендерної пропозиції.
Враховуючи зазначене, у замовника виникли підстави для застосування норм пп.6 п.13 Особливостей.
Очікувана вартість:
19 186.70 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання Замовником Товару та належно оформлених товаро-супровідних документів (накладної, рахунка-фактури, тощо) на розрахунковий рахунок Постачальника У разі затримки (відсутності) фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 14 робочих днів з дати отримання Замовником на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
×
-
НК 024:2023:
35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, м.Заліщики, вул. С. Бандери, будинок 86
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ковальчук Олег Якимович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1986614395
-
Контактна особа:
Ковальчук Олег Якимович 380967620931 kovalchuk.dermatome@ukr.net
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, бульвар П.Куліша, буд.12, кв.2
Ціна пропозиції
19 186.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cde480508a24b23b6545f36407c6aa0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-002802-a-a1
Постачальник:
ФОП Ковальчук Олег Якимович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1986614395
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, бульвар П.Куліша, буд.12, кв.2
Номер договору:
296
Сума договору:
19 186.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний