• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC 420 GS-N.L та головної панелі керування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

3 678 234.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
37
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 22351b54b940458892cd96941cde4d16
Внутрішній номер закупівлі: 30261697
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002812-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Олена Друшляк 380503661698 d_olena_htm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 678 234.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:48 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:48 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:48 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 678 234.00 Послуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC 420 GS-N.L та головної панелі керування