-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картопля свіжа продовольча пізня, першого класу, 2026 року збору урожаю, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-01-011031-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257847
Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України (військова частина 3007) ЄДРПОУ: 08803566ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-09-01-011043-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257846
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення випробувань і вимірювань опору ізоляції силової і освітлювальної електропроводк...×-
Проведення випробувань і вимірювань опору ізоляції силової і освітлювальної електропроводки, заземлюючих пристроїв та опору петлі фазануль електрообладнання приміщень
- ID: UA-2026-09-01-011041-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257845
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо- ID: UA-2026-09-01-011040-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257844
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 09132000-3 БензинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист г/к 20,0х2000х6000 мм- ID: UA-2026-09-01-011039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257843
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-011030-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257842
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист г/к 2,0 мм 1250х2500, S235 JR Лист Х/К 2,0 мм 1000х2000, DC01 Труба профільна 20х20 м...×-
Лист г/к 2,0 мм 1250х2500, S235 JR Лист Х/К 2,0 мм 1000х2000, DC01 Труба профільна 20х20 мм 2,0 мм, 6 м Труба профільна 40х20 мм 2,0 мм, 6 м Труба профільна 60х40 мм 2,0 мм, 6 м Труба профільна 60х40 мм 4,0 мм, 6 м
- ID: UA-2026-09-01-011037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257841
КВЕП "Подільськводоканал" ЄДРПОУ: 30615813ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор за ДК 021:2015- 32324000-0 – «Телевізори»- ID: UA-2026-09-01-011033-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257840
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони майна на об'єкті та обслуговування сигналізації- ID: UA-2026-09-01-011036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257839
Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 45264204ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом кулезахисний- ID: UA-2026-09-01-011038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257838
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гастроємність GN 1/1 Bestkeep 53x32,5х20см 111190, Гастроємність GN 1/2 Bestkeep 32,5x26,5...×-
Гастроємність GN 1/1 Bestkeep 53x32,5х20см 111190, Гастроємність GN 1/2 Bestkeep 32,5x26,5х20см 111290, Гастроємність GN 2/3 Food Line 35,4х32,5х10см 232370, Гастроємність GN 1/1 Food Line 53x32,5х4см 231140, Щипці сервірувальні Tong 23см 3117, Чайник 2,5л VC-3590, Каструля Restaurant 16л 303220, Ложка кухарська Sharm 40см 2182, Сміттєвий бак 75л 19/075-N, Кришка для промислового бака на 75 л 59/075-N, Сміттєвий бак 100л 8/0100-NER, Кришка для промислового бака на 100 л 77/100-NER, Контейнер Prenty Box 30л 0974
- ID: UA-2026-09-01-011035-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257837
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312061ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
філе куряче охолоджене- ID: UA-2026-09-01-011032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257835
Журавненський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 25509791ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-01-011025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257833
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПИКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 24894752ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення постерів білбордів- ID: UA-2026-09-01-011026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257832
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини та матеріали для поточного ремонту автомобільного транспорту (ДК 34330000-9 Зап...×-
Запчастини та матеріали для поточного ремонту автомобільного транспорту (ДК 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-01-011024-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257830
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -