-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011040-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
3 930 416.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
42
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a4fe248ca514437f96d6bdd788399069
Внутрішній номер закупівлі:
30257844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011040-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 930 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:26
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНБУД" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНБУД" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 33338361
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 930 416.67 Бензин А-95 та дизельне паливо