-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних прладів- ID: UA-2026-08-31-004550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237844
Комунальне некомерційне підприємство "Яремчанська центральна міська лікарня" Яремчанської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 01993552ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного обслуговування web сторінки- ID: UA-2026-08-31-004542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237842
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Єдності в с.Гор...×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Єдності в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-004539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237837
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос стартера, ручка стартера, пружина стопор, захват маховика, шайба стартера, сітка- ID: UA-2026-08-31-004541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237836
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя" ЄДРПОУ: 02220059ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос 5 мм 6x19+1FC цб- ID: UA-2026-08-31-004537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237833
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02226049ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних ф...×-
Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій
- ID: UA-2026-08-31-004547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237832
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37641918ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні мат...×-
Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для стерильного з'єднання магістралей TSCD – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали, код НК 024:2023 – 62054 Апарат для зварювання лабораторних трубок, код НК 031:2024 – B0399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ АФЕРЕЗУ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-31-004524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237831
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72320000-4 Послуги, пов'язані з базами даних (Послуги з надання доступу в режимі он-л...×-
72320000-4 Послуги, пов'язані з базами даних (Послуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Охорона праці" за рівнем Експертус Безпека праці STANDART)
- ID: UA-2026-08-31-004520-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237828
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ- ID: UA-2026-08-31-004522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237826
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки (код за ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-004527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237823
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги УАЗ- ID: UA-2026-08-31-004515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237822
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти – Бензин А-95 та Дизельне паливо Євро5 (талони)- ID: UA-2026-08-31-004531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237821
Головне управління Національної поліції в Рівненській області ЄДРПОУ: 40108761ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь клиновидний (довж. 60-180) CONTITECH VW TRANSPORER; Ремінь поліклиновий CONTITECH V...×-
Ремінь клиновидний (довж. 60-180) CONTITECH VW TRANSPORER; Ремінь поліклиновий CONTITECH VW TRANSPORER; Диск гальмівний (передній) VW T4 2.5 TDI 96- (300x26) MEYLE; Колодки гальмівні (передні) VW T4 90-03 R15; Диск гальмівний (задні) VW T4 91-03 (280x12); Комплект ГРМ VW Caddy II 1,9D/ TDI 90-04 (25.4x137z); Шків колінвалу VW Caddy II 1,9D (6PK); Колодки гальмівні (задні) VW T4 98-00 R16 (з датчиком); Фільтр масляний VW T4 1,9TDI (h=119) PURFLUX; Фільтр повітряний VW T4 96-03; Фільтр паливний VW T4 1,9-2,5 TDI; Фільтр салону VW T4 91-03
- ID: UA-2026-08-31-004528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237820
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339 ЄДРПОУ: 07848549ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відвід кован. крутовигнутий- ID: UA-2026-08-31-004519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237818
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у захисті дисертації згідно договору ЦПХ- ID: UA-2026-08-31-004533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237817
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослихАктивна -