-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відвід кован. крутовигнутий
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004519-a
Завершена
1 884.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3eba50396ed4d328cc49a1abde41273
Внутрішній номер закупівлі:
30237818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004519-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радько Наталія 380501011474 radkoteplo84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 884.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
відвід кован. крутовигнутий
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВКФ ТОВ "СПЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30226833
-
Контактна особа:
Краснюк І.В. 999999999999 radkoteplo84@ukr.net
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Олександрійська, 85
Ціна пропозиції
1 884.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
79d904582269401f98fa1f257ab02608
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004519-a-a1
Постачальник:
ВКФ ТОВ "СПЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30226833
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Олександрійська, 85
Номер договору:
266
Сума договору:
1 884.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 570.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний