-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для стерильного з'єднання магістралей TSCD – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали, код НК 024:2023 – 62054 Апарат для зварювання лабораторних трубок, код НК 031:2024 – B0399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ АФЕРЕЗУ – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004524-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
212 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
14
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
42fa15eb9ea247e49f1bdf438f8a1f43
Внутрішній номер закупівлі:
30237831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004524-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 800.00 Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для стерильного з'єднання магістралей TSCD – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали, код НК 024:2023 – 62054 Апарат для зварювання лабораторних трубок, код НК 031:2024 – B0399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ АФЕРЕЗУ – ІНШЕ)