-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-005588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238880
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (ремонт картоплечистки)- ID: UA-2026-08-31-005581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238875
КП "Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Електронік-Рівне" Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 31383192ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39370000-6 - Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-005573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238874
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-005577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238869
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Роботи з експертизи проекту по...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Роботи з експертизи проекту по об'єкту: "Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних рейок. Ххххххх Xxxxx-Xxxxxx 277 xx ПК 2-282 хх ПК 10 ххххх ххххх")
- ID: UA-2026-08-31-005582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238867
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-31-005575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238866
Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" ЄДРПОУ: 03359747ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади- ID: UA-2026-08-31-005571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238864
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошик квітів, квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва...×-
Кошик квітів, квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-005566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238861
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка трансформатора- ID: UA-2026-08-31-005574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238859
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР № 20» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02774562ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої...×-
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень) ЛОТ № 6 – Сваричівський ліцей Рожнятівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-005576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238858
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43917473ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-005563-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238856
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-08-31-005561-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238855
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання адвокатом професійно правничої допомоги у справі за позовом .- ID: UA-2026-08-31-005560-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238854
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381128ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейн...×-
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Вeликa Дiївcька, буд. 46
- ID: UA-2026-08-31-005547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238851
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору зазе...×-
Прилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору заземлення, Лот №2 Вимірювачі опору заземлення))
- ID: UA-2026-08-31-005557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238850
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 14:00)
-