-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору заземлення, Лот №2 Вимірювачі опору заземлення))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005557-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 14:00)
728 688.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
21
год
09
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
78d022e820fe41af8d93df0087e50cea
Внутрішній номер закупівлі:
30238850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005557-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плеса Тетяна Петрівна 380444612227 plesa-tp@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
728 688.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:40 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:40 - 10.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:40 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 11:25
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴151 355.50 Лот №1 Вимірювачі опору заземлення
- Лот №2 ₴577 332.50 Лот №2 Вимірювачі опору заземлення